NHL: Černák prispel asistenciou k víťazstvu Tampy Bay

2023-01-19 / Správy RTVS

Obranca Erik Černák prispel asistenciou k víťazstvu Tampy Bay na ľade Vancouveru 5:2. Podieľal na góle Braydena Pointa v prvej tretine.

Sportnet.sk (5)
Hokejportal (15)
Černák asistoval, no Tampa prehrala 3:5 a je na pokraji vyradenia (VIDEO) (1)
2024-04-26 / Hokejportal

Hokejisti Tampy Bay sú na pokraji vyradenia v 1. kole play off zámorskej NHL.

Slováci sa z víťazstva netešili, Černák, Nemec aj Pospíšil bez bodu | HokejPortal.sk (0)
2024-03-24 / Hokejportal

Hokejisti Tampy Bay, v zostave aj so slovenským obrancom Erikom Černákom, ukončili sériu piatich víťazstiev v NHL, keď v noci na nedeľu prehrali na ľade Los Angeles 3:4 po predĺžení.

Slafkovský a Černák asistovali, hetriky Pastrňáka, Scheifeleho a Rantanena | HokejPortal.sk (0)
2024-03-20 / Hokejportal

V trinásťzápasovom programe NHL sa v noci na stredu predstavili traja slovenskí hokejisti, z nich bodovali dvaja. Juraj Slafkovský si pripísal asistenciu v drese Montrealu, ktorý prehral na ľade Edmontonu 2:3 po predĺžení. Jednu asistenciu zaznamenal aj Erik Černák, ktorý prispel k víťazstvu Tampy Bay na ľade obhajcu titulu Vegas 5:3. Traja hráči sa blysli hetrikmi - David Pastrňák z Bostonu, Mark Scheifele z Winnipegu a Mikko Rantanen z Colorada.

Chára si pripísal premiérový gól v sezóne, bodoval aj Černák (VIDEO) | HokejPortal.sk (0)
2022-04-15 / Hokejportal

Zdeno Chára zaznamenal svoj prvý gól v prebiehajúcej sezóne NHL.

Športky.sk (10)
VIDEO McDavid a Kučerov = Gretzky a Lemieux: Okamih, aký v NHL nemá obdobu (0)
2024-04-18 / Športky.sk

TAMPA - Ruský hokejista Nikita Kučerov pomohol v nočnom zápase NHL k víťazstvu Tampy Bay nad Torontom 6:4 gólom a asistenciou, vďaka čomu dosiahol významnú métu. Stal sa piatym hráčom v ligovej ...

VIDEO Pospíšil strelil gól a Slafkovský prišiel o fantastickú sériu: Černáka potrestal klub (4)
2024-03-31 / Športky.sk

CALGARY - Slovenský hokejista Martin Pospíšil strelil v noci na nedeľu svoj ôsmy gól v prebiehajúcej sezóne NHL. Slovenský hokejista Martin Pospíšil strelil v noci na nedeľu svoj ôsmy gól v ...

VIDEO Slafkovský sa opäť pripomenul: Viacbodový zápis! Ukázal, že nie je len strelec (0)
2024-03-10 / Športky.sk

MONTREAL - Hokejisti Montrealu prehrali doma v noci na nedeľu v derby s Torontom 2:3. Slovenský útočník Juraj Slafkovský si pripísal dve asistencie, na konte ich má v tejto sezóne už 20.

VIDEO Černák a Slafkovský si skrížili hokejky, Ružička s Pospíšilom svedkami pôsobivej otočky (2)
2023-11-08 / Športky.sk

MONTREAL - Slovenský hokejista Erik Černák prispel v noci na stredu v zámorskej NHL asistenciou k víťazstvu Tampy Bay na ľade Montrealu 5:3.

Pravda (13)
ŠPORT.SK (9)
VIDEO Ovečkin stanovil nový rekord NHL. Fehérváry prispel k dôležitému víťazstvu, bodoval aj Černák... (0)
2024-04-10 / ŠPORT.SK

Alexander Ovečkin skóroval pri výhre Washingtonu nad Detroitom 2:1 a stanovil nový rekord NHL.

VIDEO Ďalší viacbodový zápas Juraja Slafkovského! Erik Černák odohral iba dve tretiny | Šport.sk (0)
2024-03-10 / ŠPORT.SK

Juraj Slafkovský si v nočnom zápase NHL proti Torontu pripísal dve asistencie.

Košice Online (1)
Premiérový hetrik Slafkovského v NHL, bodovali aj Fehérváry a Černák (1)
2024-04-09 / Košice Online

Juraj Slafkovský strelil svoj premiérový hetrik v zámorskej NHL. V noci na stredu pomohol Montrealu tromi gólmi k vysokému triumfu nad Philadelphiou 9:3.

Správy RTVS (7)
NHL: Černák sa po treste vrátil do zostavy Tampy, Tatar nezasiahol do hry ani... (1)
2024-04-02 / Správy RTVS

Slovenský hokejový obranca Erik Černák sa po treste za vynechanie tímového mítingu vrátil do zostavy Lightning.

NHL: Slafkovský bodoval v siedmom zápase po sebe. Vyrovnal klubový rekord (3)
2024-03-25 / Správy RTVS

Slovenský hokejový útočník Juraj Slafkovský prispel jednou asistenciou k víťazstvu Montrealu na ľade Seattlu 5:1 v nočnom zápase NHL.

NHL: Slafkovského dve asistencie Montrealu nestačili, Černák nedohral duel pre zranenie (0)
2024-03-10 / Správy RTVS

Hokejisti Montrealu prehrali doma v noci na nedeľu v derby s Torontom 2:3. Slovenský útočník Juraj Slafkovský si pripísal dve asistencie.

HNonline.sk (3)
Slafkovský s asistenciou, ale bez víťazstva. Černák pomohol k víťazstvu Tampy (0)
2024-03-20 / HNonline.sk

Černák asistoval v závere stretnutia pri góle Nikitu Kučerova, ktorým ruský krídelník spečatil do prázdnej bránky triumf Tampy Bay na ľade Vegas.

Nemec uspel v NHL v zápase proti Slafkovskému, k víťazstvu prispel asistenciou (0)
2024-02-24 / HNonline.sk

Nemec hral v sobotu druhej obrannej dvojici s Kevinom Bahlom a na ľade strávil 16:37 minúty. Ako jediní v zápase si pripísali po tri plusové body, Nemec mal aj dve strely.

tvnoviny.sk (8)
Koktejl (1)
Bodová žatva Slafkovského pokračuje: Mladý Slovák sa zapísal do klubovej histórie! (0)
2024-02-16 / Koktejl

Prečítajte si článok Bodová žatva Slafkovského pokračuje: Mladý Slovák sa zapísal do klubovej histórie! - Zistite viac na Koktejl.sk

Zoznam (1)
Slafkovského tucet: Ako prvý v histórii klubu, Habs však prehrali (4)
2024-02-16 / Zoznam

Slovenský útočník Juraj Slafkovský zaznamenal gól a asistenciu pri prehre hokejistov Montrealu Canadiens. Udialo sa to na ľade New Yorku Rangers 4:7 v noci na piatok v NHL.

Dnes24 (1)
NETKY.sk (1)
NHL: Colorado uspelo v Calgary, Stamkos žiaril vo Vancouveri (0)
2023-01-19 / NETKY.sk

NEW YORK - Slovenský hokejista Erik Černák prispel v noci na štvrtok asistenciou k víťazstvu Tampy Bay na ľade Vancouveru 5:2.