Správy RTVS (3)
Mladí biatlonisti ukázali potenciál, Kapustová vytiahla Slovensko na šieste miesto v hodnotení krajín (0)
2024-03-03 / Správy RTVS

Slovenský biatlon získal štvrtýkrát po sebe na mládežníckych majstrovstvách sveta minimálne jeden cenný kov.

MSJ: Biatlonistka Kapustová vybojovala ďalšie striebro a získala malý glóbus v juniorskom IBU Cupe (0)
2024-02-29 / Správy RTVS

Slovenská biatlonistka Ema Kapustová získala striebornú medailu v pretekoch s hromadným štartom junioriek na 9 km na mládežníckych MS.

ŠPORT.SK (1)
MSJ: Ďalšia medaila pre Slovensko! Opäť sa o ňu postarala Ema Kapustová | Šport.sk (0)
2024-02-29 / ŠPORT.SK

Slovenská biatlonistka Ema Kapustová získala striebornú medailu v pretekoch s hromadným štartom junioriek na 9 km na mládežníckych MS v estónskom O...

Sportnet.sk (10)
Fantastická Kapustová útočila na zlato, v cieli rozhodovali desatiny (0)
2024-02-29 / Sportnet.sk

Slovenská biatlonistka spravila dve chyby na strelnici.

Ema Kapustová získala na juniorských MS ďalšiu medailu, takmer zlatú (ohlasy) (0)

Slovenská biatlonistka získala na juniorských MS dve medaily.

Najradšej by som tento deň vyškrtla, reagovala Kapustová po šprinte (0)
2024-02-28 / Sportnet.sk

Slovenská biatlonistka obsadila 15. priečku.

Je rodená strelkyňa, vraví Fialková. Kapustová má výnimočné čísla a zbiera medaily (5)
2024-02-25 / Sportnet.sk

Ema Kapustová získala striebro na juniorských MS v biatlone.

Nechýbajú Kapustová či Borguľa. Program MS juniorov a kadetov v biatlone 2024 (0)
2024-02-23 / Sportnet.sk

Pozrite si prehľad a kompletný program MS juniorov v biatlone 2024. Získajú Ema Kapustová alebo Jakub Borguľa medailu?

Do tretice všetko dobré! Kapustová získala v pretekoch hromadného štartu medailu (0)
2024-02-11 / Sportnet.sk

Slovenská reprezentantka spravila tri chyby na strelnici.

Pravda (1)
Skvelá Kapustová zažiarila na MS! Trasú sa mi nohy, usmievala sa po zisku striebra (0)
2024-02-25 / Pravda

Dvadsaťjedenročná rodáčka z Revúcej predviedla skvelý výkon.

Športky.sk (1)
Slovenský biatlon jasá: Talentovaná Kapustová si odnáša medailu z európskeho šampionátu! (0)
2024-02-11 / Športky.sk

JAKUSZYCE - Slovenská biatlonistka Ema Kapustová obsadila v pretekoch s masovým štartom na 9 km na juniorských ME v poľských Jakuszyciach 3. miesto.