V Paríži zatiaľ nevypukli väčšie dopingové škandály.

Sportnet.sk (20)
Jednotka integrity atletiky sa odvolala na arbitrážny súd v prípade amerického šprintéra (18)
2024-08-14 / Sportnet.sk

Dvojnásobný medailista z MS obsadil na olympiáde v Paríži 4. miesto v behu na 200 m.

Diskusia: Jeden zo športovcov mal pozitívny dopingový test, ihneď bol suspendovaný (13)

Ľutujeme, stránka sa nenašla (23)

Stránka, ktorú hľadáte, nie je k dispozícii, alebo bola presunutá. Skontrolujte prosím zadanú url, alebo použite vyhľadávanie vpravo hore.

Bolo to v Paríži naozaj brutálne? Tenisti predsa nemusia hrať všetko (glosa) (40)

Sťažovala sa Barbora Krejčíková právom? Dalo by sa s olympijským programom niečo urobiť?

Diskusia: Medaily na OH Paríž 2024: Na čelo poradia sa vrátila Čína (5. august) (27)
2024-08-05 / Sportnet.sk

Pozrite si medailovú bilancia krajín na OH Paríž 2024 po dni 10 (pondelok, 5. august)

Pre psychické problémy zabudla cviky. Kráľovná gymnastiky predviedla historický comeback (67)
2024-07-31 / Sportnet.sk

Pred finále absolvovala terapiu a potom ukázala, prečo ju prezývajú "G.O.A.T" (najlepšia v histórii).