Formula 1: Max Verstappen vyhral VC Kanady, pohroma pred Ferrari (výsledky)

2024-06-09 / Sportnet.sk

Po vydarenom podujatí v Monaku neprišiel v Kanade do cieľa ani jeden monopost Ferrari.

Sportnet.sk (54)
Diskusia: Formula 1: Max Verstappen vyhral VC Kanady, pohroma pred Ferrari (výsledky) | SPORTNET (0)

ONLINE: Veľká cena Číny dnes LIVE - Formula 1 NAŽIVO | SPORTNET (33)
2024-04-20 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z Veľkej ceny Číny 2024 v rámci seriálu formula 1 (F1).

Formula 1 (F1): Max Verstappen vyhral Veľkú cenu Bahrajnu (výsledky) (0)
2024-03-02 / Sportnet.sk

Jazdcov Red Bull na pódiu Veľkej ceny Bahrajnu doplnil Sainz.

ONLINE: Veľká cena Bahrajnu dnes LIVE - Formula 1 NAŽIVO (11)
2024-03-01 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z Veľkej ceny Bahrajnu 2024 v rámci seriálu formula 1 (F1).

Formula 1: Max Verstappen na Red Bulle zvíťazil na Veľkej cene Abú Zabí (9)
2023-11-26 / Sportnet.sk

Trojnásobný majster sveta dosiahol svoje 19. víťazstvo v sezóne.

Veľká cena USA: Verstappen najrýchlejší, Leclerc štartuje z prvého radu (0)
2023-10-21 / Sportnet.sk

Prvý štyria jazdci sa zmestili do takmer jednej desatiny.

Hamilton reagoval na správy o odchode z Mercedesu, plánuje sa stretnúť so šéfom tímu (0)
2023-06-04 / Sportnet.sk

Britský jazdec tak urobil po Veľkej cene Španielska, kde skončil na druhom mieste.

V Španielsku dvojité pódium Mercedesu, na triumf to však nestačilo (7)

Sergio Perez poskočil z jedenásteho miesta v kvalifikácii na štvrté.

Formula 1: Max Verstappen vyhral kvalifikáciu na VC Bahrajnu (výsledky) (0)
2023-03-04 / Sportnet.sk

Druhý rad obsadia v nedeľu piloti Ferrari, hneď za nimi je Alonso.

Kulturistika: Titul Ms. Olympia pre Lendu Murrayovú (0)
2002-10-19 / Sportnet.sk

LAS VEGAS 19. októbra (SITA) - Absolútnou víťazkou najprestížnejšej svetovej súťaže kulturistiek Ms. Olympia sa v piatok v Las Vegas stala domáca pretekárka Lenda Murrayová. Na druhom mieste skončila v ťažkej hmotnostnej kategórii (nad 62 kg) jej krajanka