Švédi zdolali Kanadu 4:2 v súboji o bronz | HokejPortal.sk

2024-05-26 / Hokejportal

Hokejisti Švédska si vybojovali bronzové medaily na 87. MS v Česku. V nedeľňajšom súboji o 3. miesto zvíťazili nad Kanadou 4:2. Je to pre nich historicky 48. medaila z MS a 18. bronzová. V súboji o zlato sa dnes od 20.20 h stretnú domáci Česi so Švajčiarskom.

Košice Online (1)
Druhé finále Západnej konferencie pre Dallas (32)
2024-05-26 / Košice Online

Hokejisti Dallasu zvíťazili v noci na nedeľu v druhom zápase finále Západnej konferencie NHL nad Edmontonom 3:1 a vyrovnali stav série na 1:1. Víťazný gól Stars strelil v 44. minúte Mason Marchment, gólom a asistenciou prispel k triumfu Jamie Benn, Wyatt Johnston zaznamenal dve asistencie.

Športky.sk (2)
MS V HOKEJI 2024 Obhajca titulu poletí so zemiakmi: Vyšiel na psí tridsiatok, Švédi... (0)
2024-05-26 / Športky.sk

PRAHA - Hokejisti Švédska si vybojovali bronzové medaily na 87. MS v Česku. V nedeľňajšom súboji o 3. miesto zvíťazili nad Kanadou 4:2.

MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu o bronz USA - Lotyšsko (24)
2023-05-28 / Športky.sk

TAMPERE - Lotyšskí hokejisti získali na 86. majstrovstvách sveta bronzové medaily. V nedeľnom súboji o 3. miesto v Tampere zdolali USA 4:3 po predĺžení.

ŠPORT.SK (2)
Médiá vo Švédsku reagujú na bronz z MS v hokeji 2024: Namiesto jemnej vodky... (26)
2024-05-26 / ŠPORT.SK

Bronzové medaily na MS v hokeji 2024 v Česku získali hokejisti Švédska, ktorí v súboji o 3. priečku zdolali obhajcov vlaňajšieho prvenstva Kanaďano...

VIDEO Súboj o titul, aký by čakal málokto. Česko spoznalo súpera vo finále |... (67)
2024-05-25 / ŠPORT.SK

Hokejisti Švajčiarska postúpili do finále MS v hokeji 2024.

Sportnet.sk (6)
2024-05-26 / Sportnet.sk

Video, zostrih a góly zo zápasu o bronz Švédsko - Kanada na MS v hokeji 2024 dnes.

Duel o bronz rozhodol trápiaci sa útočník. Kanada po rokoch odchádza bez medaily (68)

Hokejisti Švédska dnes zdolali Kanadu v zápase o bronz na MS v hokeji 2024, pozrite si priebeh a konečný výsledok.

Česko zabojuje o siedme zlato. Kedy sa hrá finále a zápas o bronz na... (30)
2024-05-25 / Sportnet.sk

Pozrite si program záverečného dňa na MS v hokeji 2024.

Česko neprekvapilo, novým juniorským majstrom sveta bude Kanada alebo Švédsko (57)
2018-01-04 / Sportnet.sk

Američania titul svetových šampiónov neobhája, zahrajú si o bronz.

Slováci zdolali Švédsko 4:2 a vybojovali bronzové medaily (0)
2015-01-05 / Sportnet.sk

Slovenskí hokejisti získali bronz druhýkrát v histórii. Aj pred 16 rokmi zdolali Švédsko. Musíme myslieť pozitívne, ak chceme byť jedným z najlepších mužstiev, povedal Réway.

SITA.sk (1)
MS v hokeji 2024: Švédsko otočilo zápas o 3. miesto, Kanadu zdolalo o dva... (1)
2024-05-26 / SITA.sk

Výsledok zápasu o bronz na MS v hokeji 2024. aktualizované 26. mája 17:37 Bronzové medaily na majstrovstvách sveta v Česku získali hokejisti Švédska, ktorí v nedeľňajšom súboji o 3. priečku

HNonline.sk (1)
Švédi oslavujú bronz, Kanaďania po šiestich rokoch prvý raz bez medaily. Hrdinom duelu sa... (2)
2024-05-26 / HNonline.sk

Úvod zápasu priniesol najmä taktickú bitku a čakanie na chybu súpera. Hralo sa vo vysokom nasadení, no diváci nevideli veľa vyložených gólových príležitostí.

postoj.sk (1)
MS v hokeji / Švédi získali bronz, Kanadu porazili 4:2 (2)
2024-05-26 / postoj.sk

Je to pre nich historicky 48. medaila z MS a 18. bronzová. V súboji o zlato sa dnes od 20.20 h stretnú domáci Česi so Švajčiarskom.

.týždeň (1)
Správy RTVS (1)
MS v hokeji 2024: Švédi v zápase o bronz zdolali Kanaďanov 4:2 (13)
2024-05-26 / Správy RTVS

Držiteľmi bronzových medailí sa na 87. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji stali Švédi, ktorí zdolali v súboji o 3. miesto Kanaďanov 4:2.

SME.sk (3)
Bronz na MS v hokeji získali Švédi - SME Minúta (61)
2024-05-26 / SME.sk

Švédsko získalo bronz na majstrovstvách sveta v hokeji. Kanadu porazili v zápase o tretie miesto 4:2.

Bronz s príchuťou sklamania. Prišli sme po zlato, priznali Švédi s medailou na krku... (11)

Švédsko skončilo na hokejovom šampionáte tretie, zdolalo Kanadu. "Je lepšie odísť odtiaľ s niečím než s ničím," povedal Dahlin.

Kanada remizuje so Švédskom po druhej tretine v boji o bronz na MS v... (0)

Kanada vyrovnala proti Švédom v druhej tretine na 1:1. Zápas o bronz na hokejovom šampionáte sledujem online.

Hokejportal (5)
Tavares: Tri týždne bojujete za nejaký cieľ a zrazu... | HokejPortal.sk (0)

Kanada aj Švédsko túžili na majstrovstvách sveta získať zlato, preto ich vzájomný súboj o bronz znamenal, že ich ambície zostali nenaplnené.

Česi sa stali majstrami sveta, vo finále zdolali Švajčiarsko (11)

Hokejisti domáceho Česka získali zlaté medaily na 87. MS. Vo finálovom zápase zdolali Švajčiarsko 2:0, čím dosiahli svoj siedmy titul od rozdelenia federácie a prvý od roku 2010. Víťazný gól strelil v 50. minúte David Pastrňák, do prázdnej bránky uzavrel skóre David Kämpf.

Kanada - Rakúsko 7:6 pp v A-skupine, senzačný "comeback" outsidera | HokejPortal.sk (0)
2024-05-14 / Hokejportal

Kanadskí hokejisti zdolali vo svojom treťom zápase v pražskej A-skupine MS Rakúsko 7:6 až po predĺžení. Obhajca titulu dve tretiny jasne dominoval, po 40 minútach viedol 6:1, no v tretej časti šokujúco dovolil outsiderovi streliť päť gólov a senzačne vyrovnať. Favorit napokon vybojoval dvojbodové víťazstvo, rozhodol o ňom v 15. sekunde predĺženia kapitán John Tavares.

Vietor s dvoma priezviskami, Pospíšil sa ujal na bránkovisku | HokejPortal.sk (0)
2024-05-12 / Hokejportal

Slováci sa v Ostrave potešili z prvej výhry. Kazachstanu nedali šancu na úspech.

Slováci zdolali Kazachstan 6:2 a majú prvé tri body (FOTO) | HokejPortal.sk (0)

Slovenskí hokejisti si na MS v Ostrave pripísali prvý triumf. Vo svojom druhom zápase na šampionáte zdolali v nedeľu v B-skupine Kazachstan 6:2 a do tabuľky si zapísali prvé tri body.

PRAVDA.sk (1)
Trojgólová smršť v poslednej tretine, čakanie Švédov sa skončilo. Kanada odíde z MS naprázdno (3)
2024-05-26 / PRAVDA.sk

O držiteľovi bronzových medailí sa rozhodlo až v poslednej tretine.

Pravda (2)
2024-05-26 / Pravda

Noviny.sk (2)
Nemci striebro neobhája! Domov ich poslali Švajčiari (1)
2024-05-23 / Noviny.sk

OSTRAVA - Hokejisti Švajčiarska postúpili do semifinále 87. majstrovstiev sveta. Vo štvrťfinálovom zápase v Ostrave zdolali Nemcov 3:1. Súperovi sa revanšovali za prehry v rovnakej fáze vlani (1:3) a pred tromi rokmi (2:3 sn). Mužstvo Patricka Fischera sa dostalo medzi najlepšiu štvorku prvýkrát od roku 2018, keď získalo striebro. Semifinálový súper Švajčiarska bude známy až po večerných zápasoch.

Briti sú najhorším tímom šampionátu. Po prehre s Dánmi stále bez bodu (6)
2024-05-17 / Noviny.sk

PRAHA - Hokejisti Dánska si na prebiehajúcich MS pripísali na konto druhé víťazstvo. V piatkovom dueli A-skupiny zdolali v Prahe tím Veľkej Británie 4:3. O ich triumfe vo vyrovnanom súboji rozhodol osem minút pred koncom tretej tretiny Christian Wejse v presilovke. Dva góly víťazov zaznamenal Mikkel Aagaard, tri asistencie Nick Olesen. Dáni sú so šiestimi bodmi na piatej priečke neúplnej tabuľky, Briti sú po štyroch dueloch bez bodu poslední.