2024-08-01 / Správy RTVS

Číňanka Ťia-jü Jang získala zlatú medailu v chôdZzi na 20 km na olympijských hrách v Paríži. Mária Katerinka Czaková skončila 34.

Správy RTVS (8)
Mária Katerinka Czaková mala v cieli vysoké horúčky, pomáhať jej museli zdravotníci: Išla som... (1)

Slovenská chodkyňa Mária Katerinka Czaková musela ísť bezprostredne po olympijských pretekoch na 20 km do opatery zdravotníkov.

Slovenský plavec Matej Duša nepostúpil do semifinále na 50 m voľným spôsobom na olympijských hrách v Paríži.

Obhajca striebra Jakub Grigar postúpil do finále K1 a opäť zabojuje o medailu (6)

Slovenský vodný slalomár a obhajca striebra z Tokia Jakub Grigar sa predstaví v semifinále K1 na OH v Paríži.

Číňanka Čeng Čchin-wen sa postarala o prekvapenie. V semifinále porazila svetovú jednotku Swiatekovú (3)

Swiateková sa v Paríži nedostala do finále. Svetová i nasadená jednotka prehrala v semifinále s turnajovou šestkou Čchin-wen Čeng z Číny.

Poznáme rozlosovanie prvého kola Tipos extraligy, All Star formáciu ovládol východ (1)

Hokejisti HK Nitra odštartujú cestu za obhajobou majstrovského titulu v Tipos extralige v piatok 20. septembra na štadióne HK Dukla Trenčín.