Sportnet.sk (24)
Diskusia: OH: Umelecké plávanie zmenilo bodovanie, atraktivite pridá neúčasť Ruska | SPORTNET (6)
2024-07-08 / Sportnet.sk

Umelecké plávanie, predtým známe ako synchronizované plávanie, prepracovalo svoj systém bodovania.

Diskusia: Slovenky vyhrali nad Talianskom 2:1 v 1. kole ME družstiev do 18 rokov (0)
2024-07-06 / Sportnet.sk

Granville 2. augusta (TASR) - Na letných ME tenisových družstiev dievčat do 18 rokov - Soisbault/Reina Cup vo francúzskom Granville vyhralo Slovensko ...

Prežíval šťastie aj smútok. Slovák urobil rovnakú chybu a prišiel o medailu z MS (46)
2024-07-05 / Sportnet.sk

Dominik Egyházy potreboval na medailu o sekundu lepší čas.

Do semifinále C1 postúpili štyri slovenské lode, Chlebová svoj rozjazd vyhrala (14)
2024-07-03 / Sportnet.sk

Dávid Štaffen a Ľudovít Macúš prešli kanálom bez jedinej chyby.

Slovenský štvorkajak do 23 rokov sa prebojoval do finále, o medaily zabojujú aj juniori (0)
2024-06-28 / Sportnet.sk

Z postupu do finále na 500 m sa v C2 do 23 rokov tešili Eduard Strýček a Peter Kizek.

Bývalý kamerunský reprezentant zomrel vo veku 38 rokov po autonehode (6)
2024-06-27 / Sportnet.sk

V roku 2008 obsadil s národným tímom druhé miesto na Africkom pohári národov.

Štvorkajak žien do 23 rokov predviedol najrýchlejšiu jazdu, postúpil priamo do finále (0)

Zvyšné slovenské lode, ktoré nastúpili vo štvrtkovom popoludňajšom programe, čaká semifinále.

Vodný slalom: Stanovská do semifinále K1 najlepším časom (1)
2024-05-30 / Sportnet.sk

Slovenskí reprezentanti sa zúčastňujú Svetového pohára v Augsburgu.

Jurkemik sa vo Vaduze stretol s Bajzom i Kovaříkom (0)
2003-10-12 / Sportnet.sk

BRATISLAVA/VADUZ 12. októbra (SITA) - Predzápasové slová trénera slovenskej futbalovej reprezentácie Ladislava Jurkemika, že okrem sobotňajšieho víťazstva v kvalifikačnej derniére ME 2004 proti Lichtenštajnsku by ho veľmi potešilo vo Vaduze aj stretnutie