Najviac gólov v drese MŠK R. Sobota nastrieľal Nigérijčan Aremu

2024-06-10 / vobraze.sk

Futbalisti MŠK Rimavská Sobota obsadili v tretej lige Východ ôsme miesto. Nazbierali v nej 39 bodov (jedenásť víťazstiev, šesť remíz a jedenásť prehier so skóre 47:42). Gemerčania majú za sebou druhú sezónu, v ktorej boli farmou prvoligového MFK Ružomberok. Vlani sa umiestnil MŠK na piatej priečke. Najlepším strelcom rimavskosobotského mančaftu sa stal v treťoligovej súťaži

vobraze.sk (2)
V Rim. Sobote rozšírili motokárovú trať Logan Karting RS (2)

Motorkárová hala Logan Karting RS na Cukrovarskej ulici v Rimavskej Sobote ponúka ešte väčší zážitok z jazdy. Rozšírili tu trať o ďalšiu halu. Či už ste skúsený pretekár alebo začiatočník, naša nová trať vás určite nadchne. Z pôvodnej približne 200-metrovej trate urobili prepojením s novými priestormi vo vedľajšej hale takmer štyristometrovú trať. Pribudli rovinky, kde môžete

Zvyšná časť turbo-okružnej križovatky v R. Sobote dostala prvú vrstvu asfaltu. Práce idú do... (2)

Práce na výstavbe turbo-okružnej križovatke v Rimavskej Sobote sa blížia do finále. Podložie časti starej cesty v smere na Lučenec i Hnúšťu bolo zhutnené a koncom minulého týždňa tu natiahli prvú vrstvu nového asfaltu. V tejto záverečnej časti, po vzore z predošlých ramien križovatky, bude nasledovať uloženie oceľovej "rohože", ktorá asfalt spevní, ako aj ďalšia