Brankár Kašík po spečatení titulu: Sme kúsok od toho, aby štadión padol

2024-04-25 / Noviny.sk

NITRA - Hokejisti Nitry zvládli ukončiť finálovú sériu play off Tipos extraligy v najkratšom možnom čase. Na domácom ľade zdolali v štvrtom stretnutí Spišskú Novú Ves 2:1 po predĺžení a po stretnutí odštartovali druhýkrát v histórii majstrovské oslavy. Tie podľa autora víťazného gólu Miloša Bubelu potrvajú donekonečna.

Noviny.sk (4)
Hokejová horúčka stúpa. Slovensko sa pripravuje na majstrovstvá sveta (10)
2024-04-27 / Noviny.sk

BRATISLAVA - Slovensko pred blížiacimi sa majstrovstvami sveta v Česku žije hokejom. Obzvlášť, keď na našich chlapcov čakali odvekí rivali. Proti Čechom absolvovali najprv neúspešný prípravný zápas v Trenčíne, kde podľahli 2:4. Presunuli sa do Bratislavy, kde chceli prelomiť povestný český komplex. Nepodarilo sa, aj keď bol stav po dvoch tretinách vyrovnaný 1:1. V záverečnej tretine sa povestné šťastíčko priklonilo na stranu českých bratov a nakoniec sme prehrali 1:4. Pred aj počas zápasu však panovala príjemná atmosféra v oboch táboroch.

Škorvánek zabojuje o post jednotky na MS. Veľké mená sú len motiváciou (3)

BRATISLAVA - Vypadnutie z play-off hokejovej TIPOS extraligy už spracoval. Teraz sa sústredí už iba na reprezentáciu. Brankár Stanislav Škorvánek chce pred svetovým šampionátom zabojovať o post jednotky.