Nitra má na dosah druhý majstrovský titul v histórii, Spišská Nová Ves chce ešte zabojovať (foto)

2024-04-24 / Parlamentné Listy

SITA.sk (4)
Slovenskí hokejisti v úvodnom zápase na MS do 18 rokov podľahli favoritovi, od Američanov... (5)
2024-04-25 / SITA.sk

Prehrávali už od tretej minúty, v každej tretine inkasovali po tri góly.Slovenskej reprezentácii hokejistov do 18 rokov nevyšlo úvodné vystúpenie v základnej A-skupine na svetovom šampionáte hráčov tejto vekovej kategórie

Nedodržiavali sme systém, hovorí kapitán Rapáč o dôvodoch prehry Spišskej Novej Vsi vo finále... (0)

Nitra bola lepšia a útočnejšia. Hokejisti Spišskej Novej Vsi snívali veľký sen o prvenstve v extralige, ale nedosnívali ho do konca. Po vyradení Banskej Bystrice 4:0 na zápasy a majstrovských

Kouč slovenského majstra Stavjaňa naznačil pokračovanie v Nitre, do dôchodku sa nechystá ani Mezei... (0)

Pre kouča klubu spod Zoboru Antonína Stavjaňu je to druhý titul v slovenskej extralige, ten prvý získal v sezóne 2015/2016, keď sa s Nitrou radoval z prvej zlatej medaily.V stredu

Nitra má na dosah druhý majstrovský titul v histórii, Spišská Nová Ves chce ešte... (0)
2024-04-24 / SITA.sk

O svojom druhom titule v histórii slovenskej extraligy môže rozhodnúť už v stredu od 18.00 h, keď sa opäť v Nitre hrá zápas číslo 4.Hokejisti HK Nitra sú už len