Úspech nitrianskych hokejistov pokračuje, na Spiši zvíťazili aj v druhom finále

2024-04-21 / Akčné ženy

V prvom súboji triumfovali 3:2 a v druhom dokonca 5:2, keď ešte pred polovicou duelu viedli už 4:0.

SITA.sk (3)
Slovenskí hokejisti v úvodnom zápase na MS do 18 rokov podľahli favoritovi, od Američanov... (5)
2024-04-25 / SITA.sk

Prehrávali už od tretej minúty, v každej tretine inkasovali po tri góly.Slovenskej reprezentácii hokejistov do 18 rokov nevyšlo úvodné vystúpenie v základnej A-skupine na svetovom šampionáte hráčov tejto vekovej kategórie

Třinec si vo finále českej extraligy pripísal druhú výhru, ku ktorej pomohli Slováci, Hudáček... (2)
2024-04-21 / SITA.sk

„Oceliari“ si pripísali druhý finálový triumf napriek tomu, že strelecky omnoho aktívnejší bol ich súper. Aj v sobotňajšom treťom finále play-off českej hokejovej extraligy sa potvrdilo, že ťahúňmi úradujúceho šampióna

Úspech nitrianskych hokejistov pokračuje, na Spiši zvíťazili aj v druhom finále (2)

V prvom súboji triumfovali 3:2 a v druhom dokonca 5:2, keď ešte pred polovicou duelu viedli už 4:0.Hokejisti Nitry zatiaľ dominujú finálovej sérii play-off extraligy, keďže po piatku zvíťazili na