Prípravný zápas: Slovensko otočilo zápas proti Nemecku v tretej tretine

2024-02-07 / Sportnet.sk

Ešte v 46. minúte prehrávali 0:2, napokon pred domácimi fanúšikmi zvíťazili 5:2.

Sportnet.sk (6)
Prípravný zápas pred MS v hokeji 2024: Slovensko podľahlo Nemecku o štyri góly (62)
2024-04-18 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z prípravného zápasu na MS v hokeji 2024: Nemecko vs. Slovensko.

Prípravný zápas: Slováci nepoľavili ani v druhom zápase, zdolali Švajčiarsko (81)
2024-04-12 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z prípravného zápasu pred MS v hokeji 2024: Slovensko vs. Švajčiarsko.

Fanúšikom spríjemnila deň senzácia v Žiline aj päťgólová tretina Slovákov (Sportnet podcast) (15)
2024-02-08 / Sportnet.sk

Vypočujte si stredajšiu časť denného športového podcastu portálu Sportnet.sk, v ktorom si zhrnieme to najdôležitejšie, čo sa udialo v športovom svete.

Prípravný zápas: Slovensko otočilo v tretej tretine zápas proti Nemecku (70)

Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo stredajšieho prípravného zápasu vo Zvolene: Slovensko - Nemecko.

ONLINE: Slovensko - Nemecko, LIVE dnes, príprava MS v hokeji 2023 | SPORTNET (3)
2023-04-27 / Sportnet.sk

Slovenskí hokejisti dnes odohrali svoj piaty prípravný zápas pred MS v hokeji 2023. Sledovali ste s nami ONLINE prenos Slovensko vs. Nemecko.

Hokej: Slovenská osemnástka prehrala s rovesníkmi z Fínska 3:8 (0)