ŠPORT.SK (9)
Slovenský sen je preč, výnimočná generácia skončí bez medaily. V zahraničí reagujú na prehru... (0)
2024-01-03 / ŠPORT.SK

Ako reagujú na nešťastný koniec výnimočnej generácie zahraničné médiá?

VIDEO MS v hokeji U20: Luka Radivojevič: Škoda, mohli sme uhrať medailu (0)

Ako hodnotí turnaj najmladší člen tímu Ivana Feneša Luka Radivojevič?

VIDEO MS v hokeji U20: Servác Petrovský: Blbá chyba. Nikto to nechcel zažiť znova... (0)

Hokejisti Slovenska vypadli z MS U20. Ako hodnotí šampionát Servác Petrovský?

VIDEO MS v hokeji U20: Samuel Honzek: Týmto turnajom sa to nekončí | Šport.sk (2)

Po roku rovnaký scenár. Slovenskí hokejisti do 20 rokov vypadli na majstrovstvách sveta s Fínskom po predĺžení, podobne ich pred rokom vyradila Kan...

VIDEO MS v hokeji U20: Filip Mešár: Prehra s USA nás stmelila. Som na... (0)

Hokejisti Slovenska vypadli z MS U20. Nepomohol im ani gól Filipa Mešára, ktorý vyrovnával na 3:3 44 sekúnd pred koncom 3. tretiny.

VIDEO MS v hokeji U20: Maxim Štrbák o rozhodujúcom góle: Nestihol som zareagovať. Veľmi... (1)
2024-01-02 / ŠPORT.SK

Práve cez Maxim Štrbák sa predral strelec víťazného fínskeho gólu Jere Lassila. Čo povedal slovenský obranca po zápase?

VIDEO MS v hokeji U20: Adam Gajan: Mohol som toho urobiť lepšie veľmi veľa,... (2)

Hokejisti Slovenska prehrali na MS U20 vo štvrťfinále s Fínskom 3:4 pp. Rovnakým spôsobom sa s turnajom lúčili aj minulý rok. V oboch prípadoch stá...

VIDEO MS v hokeji U20: Adam Sýkora bol rozčarovaný: Mohli sme spolu niečo dokázať (9)

Hokej U20 - MS v hokeji U20: Po trpkom konci sa ťažko hľadali slová aj kapitánovi výberu Adamovi Sýkorovi.

VIDEO MS v hokeji U20: Ivan Feneš: Zlyhali sme. Boli tam nejaké skraty |... (4)

Hokej U20 - MS v hokeji U20: Tréner slovenskej reprezentácie sa po zápase rozhovoril, ako vnímal štvrťfinále, ale aj celkovo priebeh turnaja.