ME 2022 v malom futbale: Slovensko zdolalo Poľsko a postúpilo do osemfinále

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z ME v malom futbale 2022: Slovensko - Poľsko.

ME malý futbal ▷ EMF EURO 2024 ☑ zápasy, víťaz finále (0)
2024-06-09 / BetArena.sk

V roku 2024 je dejiskom európskeho šampionátu v malom futbale Bosna a Hercegovina ⚽ Prečítajte si dôležité info a návod, ako sledovať EMF EURO naživo.

MS vo volejbale mužov 2022 ▶ livestream, info, program, výsledky (0)
2022-09-13 / BetArena.sk

Na prelome augusta a septembra sa v Poľsku a Slovinsku konajú ďalšie majstrovstvá sveta mužov vo volejbale.

Hádzaná - kvalifikácia ME 2022 ženy informácie, program a výsledky (16)
2022-04-25 / BetArena.sk

Boje o postup na ME 2022 v ženskej hádzanej pokračujú druhým a teda hlavným kolom kvalifikácie, v ktorom sa predstaví aj Slovensko.

Poľsko - Slovensko (EURO 2021): termín, analýza, priamy prenos (10)
2021-06-14 / BetArena.sk

Prvý zápas našich na EURO 2020! Slováci proti Lewandowskemu a spol. - informácie o mužstvách a hráčoch, kurzy aj návod na priamy prenos.

Sportnet.sk (82)
Slováci bojujú o tretiu výhru na ME. Športový program na dnes (4. jún) (20)
2024-06-04 / Sportnet.sk

Pozrite si prehľad športových udalostí v utorok, 4. júna. Aký je program dňa?

Slovensko na ME v malom futbale 2024 zdolalo Česko (výsledok) (122)

Slovensko postúpilo do vyraďovacej časti z prvého miesta.

Slovensko - Belgicko: ONLINE prenos z ME v malom futbale 2024 LIVE (84)

Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu osemfinále ME v malom futbale 2024: Slovensko - Belgicko.

ME v malom futbale 2024: Slovensko zdolalo Španielsko a zaistilo si postup zo skupiny (77)
2024-06-03 / Sportnet.sk

Sledovali ste nami ONLINE prenos zo zápasu skupiny C ME v malom futbale 2024: Slovensko - Španielsko.

ME v malom futbale 2024: Slovensko zakončilo základnú skupinu výhrou proti Česku (91)

Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu skupiny C ME v malom futbale 2024: Slovensko - Česko.

Slovensko - Chorvátsko: ONLINE prenos z ME v malom futbale 2024 LIVE | SPORTNET (54)
2024-06-01 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu skupiny C ME v malom futbale 2024: Slovensko - Chorvátsko.

Hrajú v rovnakej skupine ako Slovensko. Česi odštartovali ME víťazne (45)

Európsky šampionát hostí Bosna a Hercegovina v Sarajeve.

Slovensko dalo Chorvátsku 10 gólov na ME v malom futbale 2024 (výsledok) (17)

Ďuráči sa blysol hetrikom, Mikluš pridal dva góly, skóroval aj brankár.

Derby aj veľká neznáma. Slováci dostali z každého koša to najťažšie. Kto sú ich... (7)
2024-05-31 / Sportnet.sk

Pozrite si vizitky súperov Slovenska v skupine C na ME v malom futbale 2024.

Program, výsledky, tabuľky, skupiny - Slovensko na ME v malom futbale 2024 (123)
2024-05-30 / Sportnet.sk

Pozrite si program, výsledky, tabuľky a dôležité informácie o ME v malom futbale 2024. Na európskom šampionáte sa predstaví aj Slovensko.

Slováci hrajú vždy v rovnakom čase. Kde sledovať MS v hokeji do 20 rokov... (15)
2023-12-21 / Sportnet.sk

Pozrite si kompletný TV program MS v hokeji U20 2024. Ktoré TV stanice vysielajú juniorský šampionát a kedy hrá Slovensko?

Slovensko - Maďarsko: ONLINE prenos z MS v malom futbale 2023 LIVE (91)
2023-11-01 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo štvrťfinále MS v malom futbale 2023: Slovensko - Maďarsko.

MS v malom futbale 2023: Slováci vyradili Čiernu Horu a postúpili do štvrťfinále (27)
2023-10-31 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z osemfinálového zápasu MS v malom futbale 2023: Slovensko - Čierna Hora.

MS v malom futbale 2023: Slovensko zvíťazilo nad Francúzskom a postúpilo do osemfinále (57)
2023-10-30 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo zápasu skupiny F na MS v malom futbale 2023: Slovensko - Francúzsko.

Slovensko - Anglicko: ONLINE prenos z MS v malom futbale 2023 | SPORTNET (72)
2023-10-28 / Sportnet.sk

Sledovali ste ONLINE prenos z MS v malom futbale 2023: Slovensko - Anglicko.

MS v malom futbale 2023: Slováci v úvodnom zápase zdolali Albánsko (89)
2023-10-27 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z MS v malom futbale 2023: Slovensko - Albánsko.

ONLINE: Žreb skupinovej fázy Konferenčnej ligy. Koho dostane Slovan a Trnava? (9)
2023-09-01 / Sportnet.sk

Sledovali ste ONLINE prenos zo žrebu skupinovej fázy Konferenčnej ligy UEFA.

Konferenčná liga: Trnava utrpela v Poznani veľmi milosrdnú prehru (0)
2023-08-09 / Sportnet.sk

Sledovali ste ONLINE prenos z 1. zápasu tretieho predkola Konferenčnej ligy: Lech Poznaň - FC Spartak Trnava.

ONLINE: Kanada - Česko, LIVE prenos z MS v hokeji 2023 | SPORTNET (112)
2023-05-22 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z MS v hokeji 2023: Kanada vs. Česko.

ONLINE: Slovinsko - Nórsko, LIVE prenos z MS v hokeji 2023 | SPORTNET (66)
2023-05-15 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z MS v hokeji 2023: Slovinsko vs. Nórsko.

Chorvátsko - Maroko, ONLINE prenos z MS vo futbale 2022 | SPORTNET (50)
2022-12-16 / Sportnet.sk

Chorvátsko a Maroko dnes hrali zápas o 3. miesto na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledovali ste s nami online prenos komentovaný minútu po minúte. Chorváti vyhrali 2:1 a získali bronz.

Maroko - Portugalsko, ONLINE prenos z MS vo futbale 2022 | SPORTNET (39)
2022-12-09 / Sportnet.sk

Maroko a Portugalsko dnes hrali štvrťfinálový zápas na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledovali ste s nami online prenos komentovaný minútu po minúte.

ONLINE: Japonsko - Chorvátsko, LIVE z MS vo futbale 2022 | SPORTNET (31)
2022-12-04 / Sportnet.sk

Japonsko a Chorvátsko dnes hrali svoj osemfinálový zápas na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledovali ste online prenos komentovaný minútu po minúte.

ONLINE: Južná Kórea - Portugalsko, LIVE z MS vo futbale 2022 | SPORTNET (0)
2022-12-01 / Sportnet.sk

Južná Kórea a Portugalsko dnes hrali svoj tretí zápas v skupine H na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledovali ste online prenos komentovaný minútu po minúte.

ONLINE: Srbsko - Švajčiarsko, LIVE z MS vo futbale 2022 | SPORTNET (60)

Srbsko a Švajčiarsko dnes hrali svoj tretí zápas v skupine G na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledovali ste online prenos komentovaný minútu po minúte.

ONLINE: Kamerun - Brazília, LIVE z MS vo futbale 2022 | SPORTNET (18)

Kamerun a Brazília dnes hrali svoj tretí zápas v skupine G na MS vo futbale 2022 v Katare. Kamerun vyhral 1:0. Sledovali ste online prenos komentovaný minútu po minúte.

Kanada - Maroko, ONLINE prenos z MS vo futbale 2022 | SPORTNET (39)
2022-11-30 / Sportnet.sk

Kanada a Maroko dnes hrali svoj záverečný zápas v skupine F na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledovali ste online prenos komentovaný minútu po minúte.

ONLINE: Belgicko - Maroko, LIVE z MS vo futbale 2022 (20)
2022-11-27 / Sportnet.sk

Belgicko a Maroko dnes hrajú svoj druhý zápas v skupine F na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledujte online prenos komentovaný minútu po minúte.

Japonsko - Kostarika, LIVE z MS vo futbale 2022 (39)
2022-11-26 / Sportnet.sk

Japonsko a Kostarika dnes hrali svoj druhý zápas v skupine E na MS vo futbale 2022 v Katare. Kostaričania zdolali Japoncov 1:0. Sledovali ste online prenos komentovaný minútu po minúte.

ONLINE: Francúzsko - Dánsko, LIVE z MS vo futbale 2022 (91)

Francúzsko a Dánsko dnes hrali svoj druhý zápas v skupine D na MS vo futbale 2022 v Katare. Francúzsko vyhrali 2:1. Sledovali ste online prenos komentovaný minútu po minúte.

ONLINE: Francúzsko - Austrália, LIVE z MS vo futbale 2022 | SPORTNET (77)
2022-11-21 / Sportnet.sk

Francúzsko a Austrália dnes hrali svoj úvodný zápas v skupine D na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledovali ste online prenos komentovaný minútu po minúte.

Po výhre nad Nemcami museli čakať, postup im napokon neušiel (1)
2022-11-03 / Sportnet.sk

Sme veľmi radi, vraví tréner Marek Bažík.

ONLINE: Viktoria Plzeň - Bayern Mníchov (Liga majstrov) (14)
2022-10-11 / Sportnet.sk

Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu Ligy majstrov: Viktoria Plzeň - Bayern Mníchov.

ME v malom futbale 2022: Slovensko vo štvrťfinále prehralo s Azerbajdžanom (61)
2022-06-09 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z ME v malom futbale 2022: Slovensko - Azerbajdžan.

Bulharsko - Rumunsko: ONLINE prenos z ME v malom futbale 2022 | SPORTNET (43)

Sledovali ste ONLINE prenos z ME v malom futbale 2022: Bulharsko - Rumunsko.

ME v malom futbale 2022: Slovensko v osemfinále zdolalo Gruzínsko (61)
2022-06-08 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z ME v malom futbale 2022: Slovensko - Gruzínsko.

ME v malom futbale 2022: Česi prehrali so Srbmi rozdielom triedy (56)
2022-06-05 / Sportnet.sk

Sledovali ste ONLINE prenos z EMF EURO v malom futbale 2022: Česko - Srbsko.

Slovensko a Taliansko remizovali: Výsledok zápasu ME v malom futbale 2022 | SPORTNET (12)

Slovenskí reprezentanti inkasovali vyrovnávajúci gól tesne pred koncom.

Slovensko - Belgicko: ONLINE prenos z ME v malom futbale 2022 | SPORTNET (87)
2022-06-04 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z ME v malom futbale: Slovensko - Belgicko.

Slovensko - Taliansko: ONLINE prenos z ME v malom futbale 2022 | SPORTNET (92)

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z ME v malom futbale 2022: Slovensko - Taliansko.

Slovensko zdolalo Belgicko: Výsledok zápasu ME v malom futbale 2022 (77)

O výhre Slovenska rozhodol jediným gólom Janič.

Iga Swiateková - Cori Gauffová: ONLINE prenos z Roland Garros 2022 | SPORTNET (32)
2022-06-03 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami online prenos z finále dvojhry žien na Roland Garros 2022: Iga Swiateková - Cori Gauffová.

Program, výsledky, tabuľka a vstupenky - Slovensko na ME v malom futbale 2022 (EMF... (10)
2022-06-02 / Sportnet.sk

Pozrite si program, výsledky, tabuľku a zostavu Slovenska na ME v malom futbale 2022.

Slovensko spoznalo súperov v skupine EMF EURO 2022 v malom futbale (1)
2022-03-14 / Sportnet.sk

Slovensko vyzve na domácej pôde Taliansko, Belgicko a Poľsko.

Slovensko - Cyprus, ONLINE prenos kvalifikácia MS vo futbale 2022 | SPORTNET (21)
2021-09-06 / Sportnet.sk

Sledovali ste online prenos zo zápasu kvalifikácie MS vo futbale 2022: Slovensko - Cyprus.

Slovensko - Rakúsko, ONLINE prenos kvalifikácia ZOH 2022 | SPORTNET (24)
2021-08-26 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z hokejovej kvalifikácie na ZOH 2022: Slovensko - Rakúsko.

Taliansko - Anglicko: ONLINE z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021) (78)
2021-07-11 / Sportnet.sk

Sledujte s nami ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021): Taliansko - Anglicko.

Taliansko - Španielsko, ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021) |... (91)
2021-07-05 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z osemfinále ME vo futbale (EURO 2020 / 2021): Taliansko - Španielsko.

Štvrťfinále EURO 2020: Anglicko zdolalo Ukrajinu (77)
2021-07-02 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo štvrťfinále ME vo futbale (EURO 2020 / 2021): Ukrajina - Anglicko.

Belgicko - Taliansko, ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021) |... (87)
2021-07-01 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021): Belgicko - Taliansko.

Slovensko - Španielsko: ONLINE z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021) (66)
2021-06-23 / Sportnet.sk

Sledujte ste s nami ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021): Slovensko - Španielsko.

Slovensko - Švédsko: ONLINE z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021) (52)
2021-06-18 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021): Slovensko - Švédsko.

Taliansko - Švajčiarsko: ONLINE z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021) (54)
2021-06-16 / Sportnet.sk

Sledovali ste s nami ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021): Taliansko - Švajčiarsko.

Španielsko - Švédsko, ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021) (55)
2021-06-14 / Sportnet.sk

Sledujte s nami ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021): Španielsko - Švédsko.

Dánsko - Fínsko: ONLINE z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021) (38)
2021-06-12 / Sportnet.sk

Sledujte s nami ONLINE prenos z ME vo futbale (EURO 2020 / 2021): Dánsko - Fínsko.

Mladíci proti Anglicku neuspeli, ale sú v hre (6)
2017-06-12 / Sportnet.sk

Futbalisti Slovenska v druhom zápase skupiny na majstrovstvách Európy do 21 rokov prehrali s Anglickom 1:2.

Futbalisti remizovali s Českom 2:2 | SPORTNET (21)
2009-09-05 / Sportnet.sk

Slovenská reprezentácia remizovala na Tehelnom poli s Českom 2:2 a v 3. kvalifikačnej skupine európskej zóny si udržala priebežné 1. miesto. Zároveň sa o malý krôčik priblížila k vytúženému postupu na budúcoročný svetový šampionát do JAR.

Športky.sk (1)
Slovensko - Poľsko: Online prenos zo zápasu ME v malom futbale (76)
2022-06-07 / Športky.sk

KOŠICE - KOŠICE - Slovenskí reprezentanti v malom futbale zdolali v skupinovej fáze majstrovstiev Európy Poľsko 4:0. O góly Slovákov sa postarali dvakrát Tomáš Mikluš, Jaroslav Repa a Matúš Paukner.